Çoktan Seçmeli Hayatlar İçin | RUH DİYETİ

İngilizce Ders Anlatım Videoları

İngilizce ders videoları

İngilizce kursuna gitmeye vaktiniz veya imkanınız yok. Ama İngilizce öğrenmeye kesin karar verdiniz. Öğretmenleriniz alanında uzman ve İngiliz olsun istiyorsunuz. Böyle bir durumda ne yapabilirsiniz? Yapacağınız şey çok basit. Pijamalarınızla evde otururken, iş yerinde veya istediğiniz herhangi bir yerde ders videolarımızı izleyerek İngilizce öğrenebilirsiniz. 

Bu sayfamızda ünlü İngilizce dilbilimciler tarafından hazırlanan EFU İngilizce ders videolarıyla, tıpkı bir kursa gidiyormuş gibi İngilizce öğrenebileceksiniz. Bazen sınıfta, bazen de konuya bağlı olarak farklı mekanlarda çekilen profesyonel ders videolarını düzenli olarak seyrederseniz, kısa zaman içinde bir üst seviyeye geçebileceğinizi görebilirsiniz.

Dünya genelinde yüz binlerce insanın İngilizce öğrenmek için tercih ettiği EFU, toplam 27 DVD’den oluşan bir İngilizce eğitim setidir ve sitemizde sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Şimdi isterseniz sayfanın sağ tarafında seviyenize uygun olan linke tıklayarak evinizde dil kursuna başlayabilirsiniz. 


DERS VİDEOLARI

Doğrudan İngilizce dil yapısının anlatıldığı bu ders videolarında alanında uzman yabancı öğretmenler rol almaktadır. Ders videoları aşağıdaki seviyelerde hazırlanmıştır.

- BEGINNER LEVEL

Bu seviye daha önce hiç İngilizce eğitimi almamış kişiler için tasarlanmıştır. 

- ELEMENTARY LEVEL

Bu seviye temel düzeyde İngilizce bilgisine sahip olan kişiler için tasarlanmıştır.

- INTERMEDIATE LEVEL

Bu seviye daha önce İngilizce eğitimi almış ve geliştirmek isteyen kişiler için tasarlanmıştır.


PRATIK İNGİLİZCE VİDEOLARI

Bu bölümde günlük konuşma dilinin yer aldığı diyaloglar içeren videolar sunulmaktadır. Özellikle konuşma becerisini artırmak ve belirli durumlarda hangi kalıpların kullanılması gerektiğiyle ilgili çalışma yapmak isteyen kullanıcılar bu bölümdeki videoları seyredebilirler. Bu bölümdeki videolar da "Beginner" ve "Elementary" olarak iki seviyede hazırlanmıştır.  

NASIL ÇALIŞABİLİRSİNİZ?

Her gün düzenli olarak İngilizce çalışmaya karar vermiş kullanıcılarımız, seviyesine uygun olan linke tıklayarak, günde bir ders videosu izleyebilir. Her gün bir video izlenir ve bunun yanında okuma, dinleme ve kelime çalışmalarına devam edilirse, yoğun bir dersane temposuna benzer bir verim elde edilebilir. 

İngilizce Ders Anlatım Videoları
Beginner Düzey Video Dersler
Elementary Düzey Video Dersler
Intermediate Düzey Video Dersler
Beginner Düzey Pratik İngilizce Videoları
Elementary Düzey Pratik İngilizce Videoları