Çoktan Seçmeli Hayatlar İçin | RUH DİYETİ

neden dersimizingilizce Dersimizingilizce.com, yabancı dil eğitimi alanında ALTIN ÖRÜMCEK ödülü alan ilk ve tek site olarak Türkiye'nin en iyisi olduğunu kanıtlamıştır.

 Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanan "Language in Use" serisinin online versiyonu olan "7/24 Online İngilizce Kursu" Türkiye?de sadece dersimizingilizce.com sitesinde sunulmaktadır.

İsteyen kullanıcılar sadece site içeriğinden faydalanabilmekte, isteyenler online kurs programına devam edebilmektedir.

♦  7/24 programını dünyanın yüzlerce ülkesinde milyonlarca insan kullanmış ve memnun kalmıştır. Dil öğrenmek için kursa gitme ihtiyacını ortadan kaldıran bu program düzenli çalışıldığında, bir yıl içinde ileri düzeye gelmek mümkündür. Online kurs programı içinde gramer, okuma, dinleme, yazma ve konuşma yeteneklerini geliştiren aktiviteler entegre bir sistem içinde sunulmaktadır.

 Bugüne kadar 50 binden fazla kişi sitemize üye olmuş ve yapılan memnuniyet anketlerinde üyelerimizin % 93'ü olumlu görüş belirtmiştir.

 Online kurs programının yaynında destek olarak hazırlanan 100 gramer konusu ve 5000 soruluk quiz arşiviyle Türkiye'nin en geniş gramer kaynağını sunmaktadır. Gramer anlatımları Türkçe olarak sunulmakta, üyelerimizin kendi gelişimlerini takip edebilmeleri için her konunun arkasından interaktif quizler bulunmaktadır.

 Kelime öğrenmek için tasarlanan özel program sayesinde binlerce insan kelime problemini çözmüştür. Farklı kategorilerde hazırlanmış kelime öğrenme dersleri, yaklaşık 15,000 kelimeyi belirli bir plan doğrultusunda ve eğlenceli bir şekilde öğrenebilmenizi sağlar.

 Hedef dilde hazırlanan, Türkçe çevirisi ve ses dosyasıyla birlikte sunulan farklı seviyelerdeki yüzlerce okuma parçası kütüphaneye gitmeden okuma probleminizi çözmenize yardım eder.

 Dinleme yeteneğini geliştirmek için hazırlanan sayfalardaki çalışmalar, Türkçe çevirisiyle birlikte verilmekte ve her gün düzenli olarak dinleme çalışması yapmanızı sağlamaktadır.

 İş amacıyla yurtdışına seyahat edenler için pratik konuşma kılavuzları ve diyalog çalışmaları, kısa sürede yalnızca iletişim kurma amaçlı dil öğrenmek isteyenler için eşsiz bir kaynak sağlar. 100 derslik konuşma programı, düzenli çalışmayla başlangıç düzeyindeki bir kişinin yaklaşık 3 ay içinde temel konuşma becerisini edinmesini sağlamaktadır.

 Üyelerin kendi aralarında iletişim kurmalarını sağlayan sistem, İngilizce öğrenen herkesin bilgi ve kaynak alışverişi yapmalarını sağlaması açısından güzel bir imkan sağlar.

24/7 General English
GENEL BİLGİ

24/7 English modern ve interaktif bir Online İngilizce kursudur. Bu online kurs programı, dünyanın en iyi İngilizce eğitim kitaplarından birisi olan ve Cambridge Üniversitesi yayınevi tarafından Adrian Doff ve Christopher Jones'a hazırlattırılan “Language in Use” kitabı temel alınarak hazırlanmıştır. Kullanıcı dostu, multimedia destekli uygulamalar, en etkin öğrenmeyi sağlamak için gerekli eğitim ortamını sağlamaktadır. Program, başlangıç düzeyinden ileri düzey ve iş İngilizcesi düzeyine kadar geniş bir içerik sunmaktadır.

24/7 GENERAL ENGLISH PROGRAMININ ÖZELLİKLER

- 450 saatlik online kurs programı
- Başlangıç düzeyi, orta düzey, ileri düzey ve İş İngilizcesi olmak üzere toplam 4 düzey
- Yabancı dil eğitiminde dünyanın en prestijli kurumu olan Cambridge University Press tarafından hazırlanmış mükemmel bir eğitim platformu
- Eşsiz motivasyon sistemi
- Konuşma, dinleme, okuma ve yazma yetenekleri için ayrı hazırlanmış yüzlerce etkili modül
- Etkili gramer anlatımı ve alıştırmalar
- Çok çeşitli interaktif alıştırmalar
- Video filmler
- Gelişmiş konuşma tanıma sistemi sayesinde etkin telaffuz eğitimi
- Seviye tespit sınavları
- Sözlük
- KET, PET, FCE gibi akademik sınavlara hazırlanma
- İhtiyaç duyulan tüm dil yeteneklerinin geliştirilmesine yönelik etkili alıştırmalar
- Birçok farklı formatta hazırlanmış quizler ve sınavlar
- Öğrencinin kendi gelişimini anında izleyebilmesini sağlayan gelişmiş bir raporlama sistemi
- Öğrencilerin kendi ders programlarını ayarlamasına imkan tanıyan ders editor
- Öğrenci merkezli yaklaşım

24/7 İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMININ TEKNOLOJİK ÖZELLİKLERİ

En gelişmiş konuşma tanıma ve telaffuz hatası analiz sistemi

lingSDK konuşma tanıma sistemi Almanya'da LingCom Gmbh şirketi tarafından geliştirilmiştir. Kelimelerin ve cümlelerin orijinal versiyonlarını dinledikten sonra telaffuz çalışması yapabilmenizi sağlayan ve gelişiminizi mükemmel bir raporlama sistemiyle takip eden mükemmel bir platformdur. 

● Videolar
Her dersin sonunda işlenen konulara uygun aktiviteli bir video dersi bulunmaktadır.

● Profesyonel Seslendirmeler
Her derste yer alan ve İngiliz eğitmenler tarafından seslendirilmiş diyaloglar dinleme yeteneğinizi geliştirmek için mükemmel bir fırsat sağlamaktadır. Ayrıca kurs boyunca yer alan okuma parçaları da profesyonel eğitmenler tarafından seslendirilmiştir.

● Animasyon, simülasyon ve oyunlar
Her dersin içinde yer alan animasyonlar ve interaktif simülasyonlar dersin eğlenceli ve akıcı işlenmesini sağlamaktadır.