Çoktan Seçmeli Hayatlar İçin | RUH DİYETİ

İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders ingilizce özel ders İNGİLİZCE ÖZEL DERS 

İNGİLİZCE ÖZEL DERS MERKEZİNE HOŞGELDİNİZ

Eğitimde öğrenci memnuniyetini kendisine ilke edinen dersimizingilizce.com bünyesinde sürdürülen özel ders eğitim programları devam ediyor.

Türkiye?deki benzerlerinden çok farklı bir sistemle uygulanan özel ders programlarımıza katılan yüzlerce insan sistemimizden ve eğitim programlarımızdan yüzde yüz memnun kalmıştır. 
 
Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Okul Destek Programı olarak üç kategoride tasarlanan eğitim programları, temel olarak iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır.

SİSTEM NASIL İŞLİYOR? 

Özel ders almak için bize telefon veya mail yoluyla ulaştıktan sonra sizi evinizde veya işyerinizde ziyarete geliyoruz. Bu ilk görüşmede hem eğitmenle tanışma fırsatı buluyorsunuz, hem de eğitim sistemiyle ilgili merak ettiğiniz herşeyi sorabiliyorsunuz. Ayrıca bu görüşmede ücretsiz olarak seviye tespit sınavı ve ihtiyaç analizi yapılıyor. Eğer talep ederseniz bir saatlik ücretsiz demo dersi de yapılabiliyor.
 
Görüşmeden sonra sizden herhangi bir karar vermenizi beklemiyoruz. Üç gün içinde programa başlayıp başlamayacağınıza dair kararınızı bize telefon veya mail yoluyla bildirmenizi istiyoruz. Olumsuz karar ilettiğiniz takdirde kimsenin size bunun sebebini sormayacağından emin olabilirsiniz. İnsanları rahatsız edecek her türlü pazarlama tekniğinden uzak duruyoruz. Çünkü eğitimin pazarlamasının olmayacağını düşünüyoruz.

EĞİTİM KATEGORİLERİ

- General English and Business English (Genel İngilizce ve İş İngilizcesi)

İngilizceyi; günlük kullanabilmek, dış ülkelere seyahatlerde derdinizi rahat anlatabilmek, İnternette rahatça dolaşabilmek, yabancı T.V. kanalları ve yazılı yayınları takip edebilmek ve kendinize yeni bir kariyer planı oluşturabilmek gibi nedenlerle öğrenmek istiyorsanız, GENEL İNGİLİZCE programımızı seçebilirsiniz. Bu program kursiyerlerin, dilin 4 temel becerisini (Dinleme, Konuşma, Okuma, Yazma) kazanabilmeleri için tasarlanmıştır. Katılımcılarla program öncesi yapılacak mülakat, ihtiyaç analizi ve seviye tespit sınavından sonra eğitim programının süresi ve yoğunluğu kararlaştırılır. Eğitim süreci boyunca katılımcıların her türlü sorusu dersimizingilizce.com ekibi tarafından cevaplanmaktadır.

- School Support (Okul Destek Programı)

Program ilk, orta ve üniversite öğrencilerine yönelik tasarlanmıştır. Okulda izlenen müfredata uygun olarak eğitim verilmektedir. Özellikle küçük yaştaki öğrencilerin İngilizce?yi sevmeleri ve eğlenceli bir hobi olarak görmeleri programın en büyük hedefidir. Program süresince genel İngilizce eğitiminin yanısıra katılımcılara interneti yabancı dil öğrenme amaçlı kullanma konusunda da eğitim verilmektedir. Genel olarak okulda takip edilen kitaplar üzerinden eğitim yapılmaktadır.

Programa katılan öğrencilerin;

a) Okulda verilen İngilizce eğitiminden kopmaması,
b) İngilizce öğrenme sürecini zevkli bir aktivite olarak görmesi,
c) İnterneti yabancı dil öğrenme amaçlı kullanabilmeyi öğrenmesi ve online kaynaklardan maksimum düzeyde faydalabilmesi hedeflenmektedir.

Eğitim öncesinde yapılan mülakat, ihtiyaç analizi ve seviye tespit sınavına göre programın süresi ve yoğunluğu kararlaştırılmaktadır.

BİZİ NİYE TERCİH ETTİLER ? 

 Mesleğinin zirvesinde öğretmenlerden oluşan bir kadromuz var.

Klasik eğitim anlayışından uzağız ve yabancı dil eğitiminde İnternet teknolojilerinin nasıl kullanılmasını gerektiğini çok iyi bilen ve uygulayan bir kadroya sahibiz.

 Katılımcılara ücretsiz online danışmanlık yaparak İngilizce eğitimi konusunda sınırsız kaynağa ulaşabilmelerini sağlıyoruz. 

 Ders öncesi yaptığımız mülakatlardan ve ihtiyaç analizlerinden sonra katılımcıları gelebilecekleri nokta konusunda bilgilendiriyoruz.

 Programa katılanlara çok zengin bir eğitim içeriği sunuyoruz. Katılımcıların program haricinde kendi başlarına çalışabilmeleri için kendi sitemizde ve anlaşmalı olduğumuz yabancı sitelerde yer alan tüm sınav ve konu anlatımlarını ihtiyaç doğrultusunda CD, disket veya yazılı olarak ücretsiz kullanıma sunuyoruz. 

 Eğitim süreci içinde sürekli performans gelişimiyle ilgili raporlar hazırlayarak katılımcının hangi noktada olduğunu anlamasını sağlıyoruz.

 Eğitim süreci sonunda katılımcıların yurtdışı programlarına katılabilmeleri için ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Ayrıca yurtdışında eğitim almak isteyen katılımcılara bu yönde destek sağlıyoruz.

 Programa katılanlara e-posta yoluyla düzenli olarak ödev ve konu anlatımları gönderiyoruz.

 Programlarımıza katılan öğrenci ve öğretmenleri düzenli aralıklarla piknik veya çay partileri düzenleyerek biraraya getirip bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlıyoruz. Bu aktivitelerde bol bol pratik yapma imkanı bulan katılımcılar kendilerine yepyeni bir sosyal çevre edinme imkanı buluyorlar. 

ÜCRETLER

Özel ders saati ücreti 100 YTL?dir. Grup dersleri için özel ödeme planları mevcuttur. İhtiyaç analizi, seviye tespit sınavı ve tanışma için yapılan ilk görüşme için ücret talep edilmemektedir.
 
BİZE ULAŞIN

Eğitim programlarıyla ilgili detaylı görüşmek için iletişim formumuzu doldurun. En geç 48 saat içinde size ulaşalım.

Ayrıca aşağıdaki telefon numaralarını arayarak özel ders programlarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

GSM: (0505) 384 24 55